Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4383
Stary 03.06.2010, 20:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A co ty masz z tym Małeckim?

Jedyny mecz w I rundzie gdzie Kirm dostrzegł kolegów to mecz Ślask - Wisła. Zaliczył 2 asysty oraz mecz z Odrą gdzie udało mu się trafić. Inne mecze z rundy jesiennej można przemilczeć - masz 13 meczy jako przykład.
Jest temat Małeckiego poruszany w tym temacie więc zabrałem głos że wg mnie cienki z niego piłkarz (tak w skrócie) a ty że "nie jest słaby bo przecież popatrz na Kirma". Jeśli chcesz to usłyszeć to proszę bardzo. Tak, wg mnie Kirm w takiej formie też nie powinien grać ale co to do cholery ma do faktu że wolałbym aby Małecki nie grał w Wiśle? Poza tym że nic?

Ale to nie jest przykład. Równie dobrze można powiedzieć że Głowacki jest egoistą bo nie ma 10 asyst. Kirm po prostu unikał gry i nie miał okazji żeby "podać albo przysępić" i to jest powód słabych statystyk a nie jego "egoizm"

PS. Podpowiem ci o co mi chodziło, chodziło mi o sytuację że szedł z kimś Kirm dwóch na jednego i zamiast podać (wystawić komuś do pustej bramki) to zabierał się za kiwanie. O taką sytuacje mi chodziło.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 03.06.2010 o godz. 20:27.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując