|
Jak dla mnie to kluby Cypryjskie i Grecki zrobiły ostatnimi czasy wyniki właśnie przez budowę klubów w oparciu o zawodników po 30 o prawdziwych gwiazdorów dzięki temu robią szum medialny i potem mają łatwiej z młodymi typu o to klub gdzie grał Rivaldo , o to klub gdzie krał Cisse. Prestiż i poziom rośnie też dzięki piłkarzom po 30 więc nie mówmy kategorycznie nie taki zawodnikom. Ja to bym chciał żebyśmy zakontraktowali na sezon jakieś wybitnie medialnego zawodnika to naprawdę może dużo dać... ( podkreślam że nie chodzi mi o polskich zawodników po 30) Np taki Cannavaro, RVN czy też nie wiem Raul wiem że to absolutnie najwyższa półka ale jak byśmy już uporządkowali finanse i zaczęli robić kasę to za rok dwa można by udźwignąć ich pensje. A to jest wg mnie świetna reklama.
|