murray napisał(a):

|
Tak, ale Sosin ma 33 lata i ma marne szanse na strzelenie 15 goli w sezonie. Skoro nie ma pieniędzy na Sobiecha, to owszem trzeba szukać tańszych rozwiązań, ale już lepiej wypożyczyć jakiegoś napastnika z Serie A, lub Primiera Division, niż ściągać zawodnika, który już raczej nie będzie się rozwijał.
|
Tylko głupi przyjdzie tutaj na wypożyczenie do tej Ekstraklasy. Gość z Primera Division czy Serie A to na prawdę musi mieć coś za uszami, żeby starać się budować formę i regularnie grać na boiskach polskiej ekstraklasy. Wyjątki się czasami zdarzają jak Alvarez ale nie sądzę, by napastnik czy porządny ofensywny pomocnik czy skrzydłowy chcieli tutaj marnować rok i odpadać z pucharów z potęgami typu Lumbago Tallin.
