Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5249
Stary 03.06.2010, 18:12
Ja wlasnie gdybym byl bogaty to bym najal kilku graczy FMa i im kazal grac i wyszukiwac talenty I mowie serio. Wiele osob sie smieje z tego FMa ale prawda jest taka ze przeciez w FMie mamy gotowa baze zawodnikow i przekroj ich umiejetnosci. Np kto z Polakow w FMie jest najlepszy? No ci co sa najlepsi w rzeczywistosci. Jakie w FMie sa talenty w Polsce? Sadlok, Glik, Sobiech, Lewandowski, młody Kosecki, Maly itd itd czyli ci wszyscy pilkarze z Polski ktorzy naprawde maja szanse stac sie kiedys wartosciowymi pilkarzami. Teraz nalezaloby tak samo przejrzec te slabsze ligi jak Bialoruska, Litewska itp i tam sobie poszukac najpierw w FMie talentow a pozniej im sie przyjrzec w realu. Chyba lepszy taki sposob niz ten becny sposob Wisly gdzie jakis szrot ciagle testujemy. My nie kupujemy, najpierw musimy wszystko przetestowac, a ze na tety trafiaja zupelnie przypadkowe osoby to pozniej 95% testowanych trafia tam skad przyjechalo.
Moze moj tekst z pozoru wydaje sie smieszny i glupi ale taka jest prawda, w FMie zajmuje sie masa ludzi takimi ocenami pilkarzy, tym zeby im odpowiednio poprzypasowywac umiejetnosci do gry ktore by odzwierciedlaly rzeczywistosc wiec naprawde uwazam ta gre za dosc rzetelne odzwierciedlenie rzeczywistosci.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując