Ja wlasnie gdybym byl bogaty to bym najal kilku graczy FMa i im kazal grac i wyszukiwac talenty

I mowie serio. Wiele osob sie smieje z tego FMa ale prawda jest taka ze przeciez w FMie mamy gotowa baze zawodnikow i przekroj ich umiejetnosci. Np kto z Polakow w FMie jest najlepszy? No ci co sa najlepsi w rzeczywistosci. Jakie w FMie sa talenty w Polsce? Sadlok, Glik, Sobiech, Lewandowski, młody Kosecki, Maly itd itd czyli ci wszyscy pilkarze z Polski ktorzy naprawde maja szanse stac sie kiedys wartosciowymi pilkarzami. Teraz nalezaloby tak samo przejrzec te slabsze ligi jak Bialoruska, Litewska itp i tam sobie poszukac najpierw w FMie talentow a pozniej im sie przyjrzec w realu. Chyba lepszy taki sposob niz ten becny sposob Wisly gdzie jakis szrot ciagle testujemy. My nie kupujemy, najpierw musimy wszystko przetestowac, a ze na tety trafiaja zupelnie przypadkowe osoby to pozniej 95% testowanych trafia tam skad przyjechalo.
Moze moj tekst z pozoru wydaje sie smieszny i glupi ale taka jest prawda, w FMie zajmuje sie masa ludzi takimi ocenami pilkarzy, tym zeby im odpowiednio poprzypasowywac umiejetnosci do gry ktore by odzwierciedlaly rzeczywistosc wiec naprawde uwazam ta gre za dosc rzetelne odzwierciedlenie rzeczywistosci.