Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5238
Stary 03.06.2010, 14:51
O Boże ratuj nas przed ludźmi pokroju Michniewicza to by była naprawdę masakra, jakbym osobiście miał tyle kasy co Boss to załatwił bym sztab szkoleniowy plus jakiegoś młodego ambitnego szkoleniowca z Niemiec, Holandii czy Włoch a marzenie o "Miśku" to dla mnie jakaś GROTESKA
Odpowiedz cytując