|
O Boże ratuj nas przed ludźmi pokroju Michniewicza to by była naprawdę masakra, jakbym osobiście miał tyle kasy co Boss to załatwił bym sztab szkoleniowy plus jakiegoś młodego ambitnego szkoleniowca z Niemiec, Holandii czy Włoch a marzenie o "Miśku" to dla mnie jakaś GROTESKA
|