|
a ja bym tak nie dramatyzował...jeśli garguła po kontuzji bedzie grał tak dobrze jak przed to nie bedzie zle...Paweł brozek gdy strzelał najwiecej to byl kto mu podawac m.in.źenczuk.a teraz nie ma co strzelać.A na transfery poczekajmy chocicaż nie spodziewam sie cudow...
ps.ja też wole micanskiego od sobiecha.
|