Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4373
Stary 03.06.2010, 13:18
Małecki biorąc pod uwagę jak indywidualnie gra, jak bezmyślnie się kiwa cały czas (vide koncówka meczu Cracovia-Wisła) i oddaje strzały z nieprzemyślanych pozycji to wcale nie strzelił tych bramek tak dużo.

PS. Odpowiadając na zarzut że jak to możliwe że ma tyle asyst skoro gra tak indywidualnie odpowiadam że większość jego asyst jest ze stałych fragmentów gry.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując