Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10082
Stary 03.06.2010, 13:15
Zauważcie że aby wejść na wschodnią trzeba będzie jeszcze szybko doprowadzić do stanu używalności ulicę Reymana. Z kolei żeby dostać się na E zdemontować te kontenery które stoją z tyłu. Póki co biur nie mogą przenosić na wschodnią bo nie dogadali się jeszcze w kwestii wynajmu...
Odpowiedz cytując