|
Zauważcie że aby wejść na wschodnią trzeba będzie jeszcze szybko doprowadzić do stanu używalności ulicę Reymana. Z kolei żeby dostać się na E zdemontować te kontenery które stoją z tyłu. Póki co biur nie mogą przenosić na wschodnią bo nie dogadali się jeszcze w kwestii wynajmu...
|