Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24099
Stary 03.06.2010, 13:14
"Powiedzmy, że oficjalnie nic nie wiem, mówię z Keylor i zarówno dla mnie, bo nie dojechać, ale to nic dziwnego,"

powiedzmy wiec jesli transator dobrze to przetlumaczyl to jednak cos jest na rzeczy


Jednak Cabanas powiedział, że decyzja będzie w lipcu, po World Cup 2010. Na razie, Navas ma umowę z Saprissa do października.
Ostatnio edytowane przez Chlopek123 : 03.06.2010 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując