krkgiba napisał(a):

|
i niech mi ktoś wytłumaczy - na gó**o świeciły się całą noc te lampy?!
|
i tutaj też się nie napinasz


wystarczy trochę pomyśleć.... może poprostu testują oświetlenie i potrzeba na to troche więcej czasu niż godzina, dwie...
ale co tam, przecież trzeba kogoś zjebać, ponarzekać.... ej boże boże...