Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24090
Stary 03.06.2010, 11:19
Billy napisał(a):Wyświetl post
Są jakieś szanse, że Sadlok trafi na Reymonta ? I jak się ma sprawa z Boskoviciem
No to pytanie nie jest raczej do nas. Takie pytania do działaczy... których w Wiśle teoretycznie NIE MA.

Odpowiedz cytując