Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline
#
24089
03.06.2010, 11:14
zbymak
napisał(a):
Jak sie uda wyrwać z pakietu Sadloka to bedzie to jedyny Polak ktorego kupimy w tym okienku transferowym
Są jakieś szanse, że Sadlok trafi na Reymonta ? I jak się ma sprawa z Boskoviciem
Billy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Billy
Znajdź inne posty napisane przez Billy