Wyświetl pojedynczy post
noodle
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 03.06.2010, 09:48
karmel1906 napisał(a):Wyświetl post
jak sie przedstawia sytuacja na nowohuckiej? jutro przylatuje do krk i wybieram sie na tandete. wiem, ze byly utrudnienia, najpierw zwiazane z remontem, pozniej z jej zalaniem.
dzieki z gory.
Wygląda tak,że od strony m1 do tandety jest korek praktycznie zawsze . Na odcinku tego mostu nowohuckiego czy jak to się tam zwie (jak się jedzie od m1) są zwężenia bo majstrują przy nawierzchni, potem już na odcinku za skrzyżowaniem z saską są początkowo 2 pasy, a potem przechodzą w jeden. Jest jeden pas aż do tandety. Także radzę uzbroić się w cierpliwość.
Odpowiedz cytując