Wyświetl pojedynczy post
mikolaj99
Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10066
Stary 03.06.2010, 08:36
Panowie, a nie przeraża was wysokość tych barierek, przeglądnąłem dużo stadionów i jeszcze nigdy nie spotkałem się z takimi wysokimi barierkami. Mam duże wątpliwości czy aby na pewno te barierki nie przeszkadzały w oglądaniu naszej Wisełki.
Odpowiedz cytując