Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mikolaj99
Member
Od: 06.2005
Offline
#
10066
03.06.2010, 08:36
Panowie, a nie przeraża was wysokość tych barierek, przeglądnąłem dużo stadionów i jeszcze nigdy nie spotkałem się z takimi wysokimi barierkami. Mam duże wątpliwości czy aby na pewno te barierki nie przeszkadzały w oglądaniu naszej Wisełki.
mikolaj99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikolaj99
Znajdź inne posty napisane przez mikolaj99