Wyświetl pojedynczy post
arigatou
Member
 
Od: 09.2007
Skąd: BF/"5"

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7460
Stary 03.06.2010, 05:24
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Po co mam tłumaczyć coś o czym nie pisałem ?
Mareq napisał(a):Wyświetl post
W wojsku rzecz niebywała ryzykować życie dla dowódców
Nie napisałeś może dosłownie ale człowiek średnio rozgarnięty umie czytać miedzy wierszami.


Mareq napisał(a):Wyświetl post
Czyli mogło go ciągnąć zamiłowanie i jak sam stwierdziłeś na pewno nie były to pieniądze.
Więc rozarian nie miał racji pisząc o tym , że na jednej z szali było 6-7 tys i de facto brak zależności między pilotem a wojskiem jak między psem a budą.
Ale rozarian napisał ze na szali nie były pieniądze.

rozarian napisał(a):Wyświetl post
Taki Protasiuk,zarabiający na rękę 6-7 tysięcy miałby ryzykować życie,dla widzimisię dowódcy?Nie był pod względem życiowym zależny od wojska.Utalentowany pilot z dużym już doświadczeniem,po przeszkoleniu na np.Boeningu dostałby 4-5 razy większą pensję w cywilnych liniach.
Ostatnio edytowane przez arigatou : 03.06.2010 o godz. 05:27.