Mareq napisał(a):

|
Po co mam tłumaczyć coś o czym nie pisałem ?
|
Mareq napisał(a):

|
W wojsku rzecz niebywała ryzykować życie dla dowódców
|
Nie napisałeś może dosłownie ale człowiek średnio rozgarnięty umie czytać miedzy wierszami.
Mareq napisał(a):

Czyli mogło go ciągnąć zamiłowanie i jak sam stwierdziłeś na pewno nie były to pieniądze.
Więc rozarian nie miał racji pisząc o tym , że na jednej z szali było 6-7 tys i de facto brak zależności między pilotem a wojskiem jak między psem a budą.
|
Ale rozarian napisał ze na szali nie były pieniądze.
rozarian napisał(a):

|
Taki Protasiuk,zarabiający na rękę 6-7 tysięcy miałby ryzykować życie,dla widzimisię dowódcy?Nie był pod względem życiowym zależny od wojska.Utalentowany pilot z dużym już doświadczeniem,po przeszkoleniu na np.Boeningu dostałby 4-5 razy większą pensję w cywilnych liniach.
|