Wyświetl pojedynczy post
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8193
Stary 03.06.2010, 00:27
flamengista napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jeden uroczy tekścik z Weszło:

http://www.weszlo.com/news/5040
Urocze to są komentarze pod nim:

Stefan Białas (02.06.2010 09:21:14)
A mi ****a placili srednia krajowa ! i jeszcze zapierdalalem po godzinach udeptywac murawe

Do Stefan Białas (02.06.2010 13:41:19)
Stefan, boś Ty nie trener, ino pierdoła!



Mateusz Borek (02.06.2010 10:45:38)
Jak sądzisz Roman, czy w Niemczech przywiązanie do barw klubowych też tak mało znaczy ?Wiem,że ty na bieżąco czytasz Kickera i powinieneś znać temat.

Roman Kołtoń (02.06.2010 11:40:36)
Dobrze,że pytasz Mati,tak?Właśnie w najnowszym Kickerze jest artykuł na ten temat,ale kakało mi się rozlało,strony skleiły i nic nie wiem,tak?



Bartek Grzelak (02.06.2010 18:17:03)
Ja tam lubię jak piłkarz całuje herb klubu. Na przykład wczoraj na treningu nie założyłem koszulki, więc całowałem herb na piersi Maćka Iwańskiego. Niestety dopiero po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że też nie miał na sobie koszulki. Dziwny ten trening wczoraj był :*




Odpowiedz cytując