|
Moim zdaniem autorowi tych nędznych artykułów w stylu żałosnego weszlo.pl brakuje odrobiny samokrytyki i uwagi innych, dlatego stara się podzielić ludzi i stworzyć wokół siebie szum.
Szanuję Macieja Skorżę jako trenera i doceniam to co zrobił dla Wisły, ale tak na prawdę nie zrobił nic więcej niż Kasperczak. Powiem więcej, Kasperczak zrobił o wiele więcej dla tego klubu.
A że chłopaki z SKWK dostawali od Skorży ubrania, gadżety, a on sam pojawiał się na spotkaniach nie znaczy, że nie wolno rozliczać go za wyniki. Trochę roboty pod publiczkę i nagle całe stowarzyszenie pokochało człowieka, który faktycznie w jeden rok stworzył zespół, zespół, który przez dokładnie 6 miesięcy grał piłkę, którą dało się oglądać.
Nazywanie Kasperczaka nieudacznikiem i przegranym człowiekiem stawia w złym świetle całe SKWK, które powinno dzielić się obiektywnymi opiniami na temat funkcjonowania klubu.
|