Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10054
Stary 02.06.2010, 20:24
a jaka roznica miedzy ostatnim a nizszymi rzedami? tam tez ludzie będą chodzic, a wysokosc stopnia jest przeciez identyczna.

wlaczyli lampy na C, moze rzeczywiscie beda w nocy robic.
Ostatnio edytowane przez Fuks : 02.06.2010 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując