Każdemu normalnemu kibicowi wydawało się, że Skorża przyszedł do Legii, by odzyskać Mistrzostwo Polski dla klubu z Warszawy.
Poniekąd to prawda, okazuje się jednak że zadanie Pana Macieja jest dużo trudniejsze. Powiem szczerze, że jak mu się uda, to pełen szacun:
http://www.weszlo.com/news/5041
I jeszcze jeden uroczy tekścik z Weszło:
http://www.weszlo.com/news/5040
Cytat:
|
Kibice Wisły - przynajmniej niektórzy - wkurzyli się na Macieja Skorżę za to, że powiedział, iż praca w Legii to "spełnienie jego marzeń". Niepotrzebnie - w końcu obejmując zespół "Białej Gwiazdy" w 2007 roku stwierdził: - Życie przerosło marzenia.
|