Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8188
Stary 02.06.2010, 18:41
Każdemu normalnemu kibicowi wydawało się, że Skorża przyszedł do Legii, by odzyskać Mistrzostwo Polski dla klubu z Warszawy.

Poniekąd to prawda, okazuje się jednak że zadanie Pana Macieja jest dużo trudniejsze. Powiem szczerze, że jak mu się uda, to pełen szacun:

http://www.weszlo.com/news/5041



I jeszcze jeden uroczy tekścik z Weszło:

http://www.weszlo.com/news/5040

Cytat:
Kibice Wisły - przynajmniej niektórzy - wkurzyli się na Macieja Skorżę za to, że powiedział, iż praca w Legii to "spełnienie jego marzeń". Niepotrzebnie - w końcu obejmując zespół "Białej Gwiazdy" w 2007 roku stwierdził: - Życie przerosło marzenia.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 02.06.2010 o godz. 18:45.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując