Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5228
Stary 02.06.2010, 15:29
Zastanawiam się czy wydanie 400 czy 500 tysięcy euro za zawodnika to jest obecnie za wysoki próg dla Wisły ? Bo jeżeli tak to nie mamy czego szukać w tej lidze w przyszłym sezonie. Traore czy Tchimbamba to już teraz zawodnicy z cena oscylującą wokół 1mlnE.
Moje propozycje to (bardzo potrzebny napastnik) Vojo Ubiparip ze Spartaka Subotica, potencjalny następca Sobola Sasa Markovic z OFK Belgrad, Petar Planic z OFK Belgrad - chłopak, który zastąpiłby Alvareza, Goran Jozinovic - lewy obrońca Crveny Zvezdy. Pomarzyć by można o Ivanie Tomecaku z Dinama Zagrzeb na prawą pomoc. No i wreszcie na deser zostawiłem sobie reprezentanta Norwegi z drużyny Viking Stavanger, Rune Jarsteina. On zapewne pozwolił by nam zapomnieć o Mariuszu Pawelku.


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując