Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8182
Stary 02.06.2010, 12:06
http://www.90minut.pl/news/125/news1...e-Francji.html
Szacunek, że im się udało takich sparingpartnerów załatwić
Można/ ba nawet powinno/się smiać ze sposobu zarządzania Legią przez ITI
ale ostatnio trzeba im oddać ,że zmierzają we właściwym kierunku
a takich meczów to im zwyczajnie zazdroszcze
pamietam ile dawały takie sparingi za pierwszej kadencji Kasperczaka
Odpowiedz cytując