http://www.90minut.pl/news/125/news1...e-Francji.html
Szacunek, że im się udało takich sparingpartnerów załatwić
Można/ ba nawet powinno/się smiać ze sposobu zarządzania Legią przez ITI
ale ostatnio trzeba im oddać ,że zmierzają we właściwym kierunku
a takich meczów to im zwyczajnie zazdroszcze
pamietam ile dawały takie sparingi za pierwszej kadencji Kasperczaka