Wojtas napisał(a):

Cytat z Krakowskiej
Niedlugo pierwsze zgrupowanie ,a tu ni ma prezesa,ni ma nikogo.Jak my chcemy walczyc o grupe LE? Potrzeba bramakrza,pomocnika,napastnika ,i profesjonalny sztab od marketingu po lekarzy.Basalaj zalatwi to w 2-3 tyodnie ?......
|
Ty z Białegostoku jesteś?
Był taki facet na K.....