Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8177
Stary 02.06.2010, 09:49
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,79..._zaplacic.html

Odnoszę wrażenie, że sprawy by nie było gdyby nie postępujący "rozbiór" GKS. Przecież tak postępują wszyscy w naszej lidze, w dodatku są to "zapytania" do menedżera. Ciężko udowodnić klubom, że kaperują piłkarzy - konieczna byłaby współpraca menedżera piłkarza z władzami ekstraklasy, a to oznacza jego śmierć zawodową.

Z GKS odszedł Tosik, Rachwał, Pietrasiak. W kolejce czekają Cetnarski i Nowak. To trzon zespołu, w przyszłym sezonie GKS będzie walczyć o utrzymanie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując