Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4031
Stary 02.06.2010, 09:22
A ja tylko przypomnę co się działo jak Franz po wywaleniu z Wisły objął Legię.
Te okrzyki na meczach: "Smuda p...ł - Wisłe sprzedał".

Sytuacja była więc bardzo podobna, z tą tylko różnicą, że Franz miał cohones i nie właził w dupę SKWK, nie konsultował z niemi transferów a być może i składu na mecze.
Odpowiedz cytując