|
Ja myślę że te pleksi czy też inna forma zaślepienia narożników pojawi się prędzej czy później a jak nie przed oddaniem stadionu bo pan jaśnie oświecony Obtłuczony nie wyobraź sobie tego w swojej wizji, to po odbiorze ktoś się tym zajmie to przecież ani żaden koszt ani jakaś super idea godna nobla.
|