Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10038
Stary 02.06.2010, 08:18
Ja myślę że te pleksi czy też inna forma zaślepienia narożników pojawi się prędzej czy później a jak nie przed oddaniem stadionu bo pan jaśnie oświecony Obtłuczony nie wyobraź sobie tego w swojej wizji, to po odbiorze ktoś się tym zajmie to przecież ani żaden koszt ani jakaś super idea godna nobla.
Odpowiedz cytując