|
Ktoś z Wisłaportal się nieco ośmieszył.
Skorża został zwolniony, dostał (lub nie) odprawę i tyle. A nie regularną pensję. Nie sądzę by miał wpisany w kontrakt zakaz pracy u konkurencji z tym czasie. Ten 1 czerwca prędzej wynika z przepisów PZPN-owskich.
Rozumiem, że pili do sprawy Kasperczaka, ale ten nie został zwolniony, tylko cały czas był na umowie w klubie i pobierał pensję. A to dlatego, że z Cupiałem nie dogadali się co do warunków rozwiązania umowy - zatem ona cały czas obowiązywała, aż do momentu objęcia przez H.K. reprezentacji Senegalu.
|