|
na otrzeźwienie tekst z weszło
bardzo prawdziwy Legia czy Wisła? O czym marzył Skorża?
1 czerwca 2010 - 23:40
Kibice Wisły - przynajmniej niektórzy - wkurzyli się na Macieja Skorżę za to, że powiedział, iż praca w Legii to "spełnienie jego marzeń". Niepotrzebnie - w końcu obejmując zespół "Białej Gwiazdy" w 2007 roku stwierdził: - Życie przerosło marzenia.
Gdyby dokładnie interpetować jego słowa, wychodzi na to, że Wisłę ceni jednak bardziej od Legii. O Legii tylko marzył, trenowanie Wisły to coś, co wykraczało nawet poza sferę marzeń. Wniosek - zdenerwować powinni się kibice Legii: - Hej, gościu, co ty gadasz? Wolisz pracować w Wiśle to idź tam i błagaj, żeby cię przyjęli z powrotem!
A tak bardziej serio - dziwi nas, że są w ogóle ludzie, którzy takimi tekstami się przejmują. 99 procent piłkarzy i 99 procent trenerów ma głęboko w dupie to, kto im wypłaca pensję, byle była na czas (co nie jest ani specjalnie dziwne, ani specjalnie złe). Teksty o miłości do klubu i spełniających się marzeń wycelowane są w mamienie trzynastolatków. Jeśli ktoś je bierze poważnie - albo jest trzynastolatkiem dosłownie, albo mentalnie.
Skorża powiedział, co miał powiedzieć - przecież nie uzasadni przejścia do Legii tym, że dostanie blisko 100 tysięcy złotych miesięcznie plus premie.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|