Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24069
Stary 01.06.2010, 22:37
Super, że nie prowadzą rozmów z Pawełkiem. Jest nadzieja, że podobnie jak Janasa jr. i tego Włocha również Mariusza weźmie Maciek pod swoje skrzydła


@Wojtas

Jak my chcemy walczyć o grupę LM? A może wcale nie chcemy? Tzn. kibice chcą, ale w klubie nie ma nawet kogoś kto by nam przekazał informację, że np. nie będziemy walczyć o grupę LE. Nie ma nikogo kto by uczciwie powiedział, że nie będzie transferów. Jak dla mnie prezesem mógłby zostać Kononowicz. Powiedziałby, że nie będzie niczego i można by wreszcie zamknąć ten temat w piz*u.
Ostatnio edytowane przez thechris : 02.06.2010 o godz. 00:18.
Odpowiedz cytując