Super, że nie prowadzą rozmów z Pawełkiem. Jest nadzieja, że podobnie jak Janasa jr. i tego Włocha również Mariusza weźmie Maciek pod swoje skrzydła
@Wojtas
Jak my chcemy walczyć o grupę LM? A może wcale nie chcemy? Tzn. kibice chcą, ale w klubie nie ma nawet kogoś kto by nam przekazał informację, że np. nie będziemy walczyć o grupę LE. Nie ma nikogo kto by uczciwie powiedział, że nie będzie transferów. Jak dla mnie prezesem mógłby zostać Kononowicz. Powiedziałby, że nie będzie niczego i można by wreszcie zamknąć ten temat w piz*u.