Wyświetl pojedynczy post
Rasialdo
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4006
Stary 01.06.2010, 22:13
Każdy piłkarz czy trener jest tylko pracownikiem danego klubu-tak jak Skorża był u Nas.Miał lepsze i gorsze momenty jak to bywa w życiu.Teraz jest w Legii tak jego los- wazelinki było troszkę za dużo,ale to normalne.Nie ma się co łudzic,że ktoś będzie tak przywiązany jak My do klubu.Jak jest dobrze to oni są,jak nie to się zmieniają a My jesteśmy ZAWSZE!
Odpowiedz cytując