Wbrew niedawnym doniesieniom Wisła nie prowadzi rozmów kontraktowych z Mariuszem Pawełkiem. Bramkarzowi kontrakt kończy się w grudniu, więc jeśli chciałby, może już w lipcu podpisać umowę z dowolnym klubem. Pawełek raczej poczeka jednak na ruch Wisły, albowiem od jej działaczy usłyszał, że na temat ewentualnej nowej umowy klub będzie z nim rozmawiał, gdy piłkarz w pełni wyleczy się po przebytej operacji kolana. A to powinno nastąpić już za kilka tygodni.
To pozytywna wiadomość,
@
SpoXsteR
Jak zagrał Junior

I z jakiego kraju była to transmisja?