Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24066
Stary 01.06.2010, 21:43
Wbrew niedawnym doniesieniom Wisła nie prowadzi rozmów kontraktowych z Mariuszem Pawełkiem. Bramkarzowi kontrakt kończy się w grudniu, więc jeśli chciałby, może już w lipcu podpisać umowę z dowolnym klubem. Pawełek raczej poczeka jednak na ruch Wisły, albowiem od jej działaczy usłyszał, że na temat ewentualnej nowej umowy klub będzie z nim rozmawiał, gdy piłkarz w pełni wyleczy się po przebytej operacji kolana. A to powinno nastąpić już za kilka tygodni.

To pozytywna wiadomość,

@SpoXsteR
Jak zagrał Junior I z jakiego kraju była to transmisja?
Odpowiedz cytując