Cytat:
|
Wystawianie m.in. Cantoro na ostatnie minuty zamiast młodych zawodników. Mauro miał płacone wyjściówki za każdy taki kilkuminutowy występ, więc nie marudził w szatni. A gdyby wpuścić kilka razy któregoś z młodych, to nawet jeśli nie wyrósł by z niego gracz na pierwszą Wisłę, to wartość takiego gracza automatycznie rośnie (w cv kilka meczów w ekstraklasie w barwach mistrza Polski).
|
czyli jednak Cantoro był pewnego rodzaju szpącicielem i kombinatorem?
pytam bo blisko piłkarzy nigdy nie bywałem (tj osobiscie ich nie znałem) a co rusz to z różnych źródeł się negatywy o Cantoro słyszy ...
Wiele osób wciąż nie wierzy w drugie oblicze Mauro.