wolfy napisał(a):

Resztą spraw się nie zajmują, tylko eks-trenerem?
Zrozum wreszcie, że nie każdy ma w domu ołtarzyk Skorży do którego codziennie się modli.
|
Ja takiego ołtarzyka nigdy nie miałem... zwracam po prostu uwagę że robi się teraz sensacje z jednego cytatu Skorży tylko po to aby zrobić na złość SKWK. W TAKIM MOMENCIE.