Awe napisał(a):

|
I to powinno zakończyć ten temat i wyświetlać się wielkimi literami przy wejściu na forum. Było z Frankowskim, jest ze Skorżą będzie z innymi. A niektórzy już chcą pomnik budować Małeckiemu bo kiedyś coś chlapnął o graniu całe życie w Wiśle.
|
prosze cie nie porównuj Franka do skorzy