Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3991
Stary 01.06.2010, 21:17
Awe napisał(a):Wyświetl post
I to powinno zakończyć ten temat i wyświetlać się wielkimi literami przy wejściu na forum. Było z Frankowskim, jest ze Skorżą będzie z innymi. A niektórzy już chcą pomnik budować Małeckiemu bo kiedyś coś chlapnął o graniu całe życie w Wiśle.
prosze cie nie porównuj Franka do skorzy
Odpowiedz cytując