Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3990
Stary 01.06.2010, 21:13
Ludzie człowiek przychodzi do nowego klubu, chce się podlizać kibicom bo wszyscy wiemy jaka tam jest sytuacja, Skorża to inteligentny facet wie co robi. On ma wobec Legii na pewno wielkie plany tutaj mu utrudniali robotę, tam chce sobie ustawic kibiców jak to zrobił u nas. Ma teraz w dupie Wisłe wystarczająca się tutaj naszarpał nerwów gdzie praktycznie każdy mecz to grał o swoją posadę. A TWSD wietrzy sensacje, u nas burdel to trzeba skierować agresje na kogo innego, padło na Skorżę. Oczywiście rywalizacja TWSD z SKWK tez robi swoje.... żałosne że w takich momentach gdzie wszystko w klubie jest "nie tak" i decyzje podjęte teraz zaważą na najbliżej przyszłości klubu największy portal o Wiśle zajmuję się takimi banałami... KOMEDIA. Co chcecie przez to osiągnac ? 2 newsy o Legii co mnie to do jasnej cholery obchodzi dzisiaj miał byc nowy prezes tymczasem decyzyjną osobą w klubie jest Zdichu Kapka...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 01.06.2010 o godz. 21:24.
Odpowiedz cytując