|
Potrzebuje kogoś kto bardzo dobrze zna się na power poincie. Mam prezentacje zrobioną i próbuje wstawić film na końcu slajdu. Film pojawia się na początku i nie znika przez co przeszkadza w widoczności. Nie wiem co mam zrobić. Doradził by ktoś? Albo zrobił tylko to za mnie? proszę o kontakt na gg: 7451638
|