Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3981
Stary 01.06.2010, 20:39
Zawsze uważałem , że Pan. Maciej. Es był dyplomatą , wiedział w kogo uderzyć by być lubianym i przede wszystkim wiedział co i komu powiedzieć. Śmieszne to wszytko się wydaje, widać ten człowiek czy będzie w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Bytomiu zawsze powie coś w stylu '' Marzyłem o tej pracy'' , '' Kibice tego klubu są wspaniali '' dzięki czemu na starcie ma 10 ptk na 9 możliwych ; ] Pewnie na pewnej stronie zaraz pojawi się news : Powodzenia Trenerze ! Przywitamy Pana ładnie ! Mam nadzieje, że teraz wszyscy dostrzegli jaki to gość i nikt nie będzie chciał śpiewać '' Maciej Skorża'' , a jeśli takie okrzyki się pojawią zostaną wygwizdane.


Tak a'propos

Wierzę jednak bardzo mocno, że wróci doping i wrócą wspaniałe oprawy" - dodał nowy szkoleniowiec.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 01.06.2010 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując