Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8168
Stary 01.06.2010, 20:34
Ja za "Ległą" dostałem bana więc lepiej zrobić edita jak się da. A co do sytuacji w lidze to czuje że nam się ostro wyrówna my bez wzmocnień Legia kupi coś tu coś tam no w sumie zmiana Urban na Skorża to jednak na lepsze. Amica się osłabi jak stracą Peszko i Lewego to ciężko im będzie znaleźć jakieś gotowe zmiennictwo. A my bez zmian na plus tyle że bez Ba, Alvareza i Jopa tak że u nas kadra po prostu węższa, na Ł0:3 trochę mocniej na Bułgarskiej słabiej to pewno i Dysko-Polonia nas dojdzie w przyszłym roku.
Odpowiedz cytując