pawelwislak napisał(a):

|
Ja w przeciwieństwie do wielu osób na forum nie sprzedawał bym cały czas i w kółko Kirma a wręcz przeciwnie może po mistrzostwach nabierze on dużej pewności siebie i będzie takim Słoweńskim Kosowskim bo niby czemu nie w reprezentacji gra naprawdę bardzo dobrze i gdyby podobny poziom prezentował w Wiśle byłby gwiazdą ten buraczanej ligi ja wierzę że można mu dać jeszcze szanse a nuż okaże się dużym wzmocnieniem jeszcze.
|
Zgadzam się z Tobą , dajmy mu szanse bo ma potencjał i jest u nas w klubie rok. Łobo jest znacznie dłużej i dostał już wystarczająco dużo szans więc tego w pierwszej kolejności trzeba się pozbyć o jego kontrakcie już nie wspomnę. Jeśli chodzi o Kirma to nie oczekiwałbym że będzie drugim Kosowskim bo to jednak inny typ piłkarza ale możemy mieć z niego spory pożytek . Tylko on musi się dobrze czuć w klubie , skumplować się z kilkoma piłkarzami , grać na luzie ale jeśli podczas każdego meczu taki Małecki będzie go mieszał z błotem to nic z niego nie będzie , zawsze będzie grał pod presją i co gorsza jeśli przyjdą nowi piłkarze to oni też będą mieli problem z opie..alaniem ze strony Małego.