Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
24053
01.06.2010, 19:04
Wisła ma znajomości, które są nawiązane już od kilku lat i dużo menadżerów może chociażby w ostatniej chwili skusić Bogusia na jakiś ciekawy transfer. Najgorsze jest to, że nie wiemy na czym stoimy ;/ Czy mamy chociaż szansę na marzenia ?
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09