Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3951
Stary 01.06.2010, 18:40
Popatrzcie jaki dziwny jest ten swiat, pilkarz jak by poszedl do Legi to by nie zostawiono na Nim sluchej nitki, poszedl trener i jest wszystko w porzadku i jeszcze dostanie owacje na stojaco
Odpowiedz cytując