Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24051
Stary 01.06.2010, 18:38
A ja miałem nadzieje, że dzisiaj przeczytam chociaż informacje o nowy prezesie i celach transferowych, cokolwiek co dawało by mi jakąkolwiek nadzieje na najbliższy czas. Ale chyba już wiem, że nie warto się łudzić.
Odpowiedz cytując