Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24049
Stary 01.06.2010, 18:04
Naprawdę sytuacje w klubie mamy dramatyczną ja nie rozumiem czy to się wiąże z jakimiś trudnymi decyzjami czy po prostu dyletanctwem ? Przecież mając kandydatów na posady nie może być trudno dopiąć tego i zacząć normalnie funkcjonować!
Odpowiedz cytując