|
Ja powiem tak : jesli 1 osoba (Kazan czyli podwladny Kaczynskiego) przez strach ze znowu sie beda z Kaczynskiego smiac ze sie spoznil itp pociagnela za soba 94 osoby (bez szanownego prezydenta i Kazana) do ziemi to ja nie mam pytan...Wiem wiem zaraz PISaki mnie zaatakuja ale to tylko moje zdanie .I moge dostac Bana -jesli nie mozna powiedziec tego co sie mysli to w pupie mam takie forum,pozdrawiam
|