Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24041
Stary 01.06.2010, 14:29
Zbędna dyskusja o uzależnieniu. Pomimo głupiej ustawy, nie jest to problem Wisły. Do meritum.

Kirm na mistrzostwach. To bardzo dobra wiadomość dla klubu. Liczę tu na jego błysk formy i dobrą sprzedaż, a wbrew pozorom jest to możliwe bo jak pokazywały jeszcze mecze w czasie eliminacji do MŚ, Kirm w klubie, a w reprezentacji to dwie różne osoby. Tylko, że humorzasty szef wszystkich szefów i tak pewnie przytuli pieniądz z jego ewentualnej sprzedaży. Niestety.
Odpowiedz cytując