hm.. na to by wygladalo , stad tez pytanie .. bo jesli to jest aktualny uklad krzeselek
http://stadionwisly.info/files/chair...eselek_big.jpg , taki jak sie nie myle wybrano to ..
http://i48.tinypic.com/2nteq7p.jpg
http://i45.tinypic.com/j60n45.jpg
sa niebieskie, a powinny byc czerwone.. chyba ze projekt zostal zmieniony.. ewentualnie jeszcze ich nie przykrecili, a przylozyli do wgladu..