|
Tylko Wisła
Offline
|
|
QBAS napisał(a): 
Z jakim numerem grał Kuba Błaszczykowski w Wiśle? Sprawdziłem, że w Częstochowie i Borussi gra z 16. Pewnie tak było też na Reymonta ale potrzebuję pewnej informacji.
Może ktoś to potwierdzić?
|
tez 16
................
|
|