|
W Wisle nie ma poprostu Ludzi którzy szukaja piłkarzy:(:( Teraz niestety nadeszła Era innych klubów.. popatrzmy na Barcelona Arsenal tam wychowankowie graja piłe stawiaja na młodych poprostu.... A Wisła bierze Clebera Jopa Hristowa co wogole sie odnalezc nie umie itp... ludzie Opamietajcie Sie.. Młodzi Ludzie tworzy przyszłosc młodzi Gracze tworza Sukcesy a Starsi je uzupełniaja!!!
|