grosz napisał(a):

Zrozum że hazard łatwo uzależnia. Dużo młodych ludzi przegrywało ostatnią kasę, chcąc się odbić przegrywali jeszcze więcej, a czasem życie. Chcesz wspierać piłkę kosztem, zdrowia a nawet życia ludzi?
Nietędy droga.
Piszesz odnośnie ustawy, a czy to jest normalnie że np. osiedlowy Sklep pani Zosi w której stał automat miesięcznie wykazywał 60.000zł obrotu. To pralnia brudnych pieniędzy, a dzięki automatą była ich legalizacja.
|
Ustawa ta jest niezgodna z dyrektywami europejskimi od samego początku do samego końca. Kwestia czasu jak Polska zostanie zmuszona do zmiany tej ustawy, a w konsekwencji zostanie obarczona gigantycznymi odszkodowaniami m.in. na rzecz Wisły.
Podobna sytuacja zaistniała w Grecji i tak właśnie potoczyło się to dalej.
sorry za ot
pozdrawiam