grosz napisał(a):

Zrozum że hazard łatwo uzależnia. Dużo młodych ludzi przegrywało ostatnią kasę, chcąc się odbić przegrywali jeszcze więcej, a czasem życie. Chcesz wspierać piłkę kosztem, zdrowia a nawet życia ludzi?
Nietędy droga.
Piszesz odnośnie ustawy, a czy to jest normalnie że np. osiedlowy Sklep pani Zosi w której stał automat miesięcznie wykazywał 60.000zł obrotu. To pralnia brudnych pieniędzy, a dzięki automatą była ich legalizacja.
Odnośnie reklam to nie trzeba daleko szukać Lech potrafił znaleźc innego sponsora, u nas niema marketingu i dopóki firma sama sie nie zgłosi to nikogo nie będzie. Nie tak to powinno działać. Wisła Powinna być marką!
Pozatym lista która wypłyneła jest obrazem bałąganu jaki panuje w klubie. Nie wiadomo czy jest prawdziwa ale tego nikt nie jest w stanie zweryfikować.
|
I uważasz, że przez to, że Mariusz Jop nie będzie miał na koszulce napisane BAH uratujemy tysiące ludzi? Litości...