Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24027
Stary 01.06.2010, 00:53
Cytat:
ardianek napisał(a):



My do dzis nie wiemy co z b-a-h, czy umowa jest zawieszona, zerwana, czy sa jakies rozmowy z inna firma.
Za BAH podziękuj rządowi. To oni doprowadzili do gorszej sytuacji finansowej niektórych Polskich klubów w tym 1 ligi.
Nic tu Wisła nie miała do gadania. Oni zatem sporo, najlepsze komedie to były podczas tych przesłuchań gdzie od rana do wieczora siedział delikwent i na każde pytanie odpowiadał nie wiem lub nie pamiętam. Za pieniądze przeznaczone na te tygodniowe bzdety mogli dofinansować Polską piłkę.
infantylny argument. Ok Wisła nie miała nic do gadania, ale żeby znaleźć jakiegoś innego sponsora to chyba jednak miała. Trzeba działać a nie przyjmowac rzeczywistość tak jaka jest.

Cytat:
Sadze, ze gdyby w klubie byl porzadek i choc cien profesjonalizmu, to 2 lata temu Lewandwoski przeszedlby do nas.
I byłyby takie problemy przy transferze jakie ma teraz balon. Z perspektywy czasu chyba lepiej się stało.[/QUOTE]

trąci hipokryzją, zresztą chciał bym żeby Wisła miała takie "problemy"

Co do reszty zgoda bo są to czyste spekulacje natomiast prezentacja warszawskich "gwiazd" to istny kabaret by sprzedać więcej karnetów.
Odpowiedz cytując