Cytat:
ardianek napisał(a):
My do dzis nie wiemy co z b-a-h, czy umowa jest zawieszona, zerwana, czy sa jakies rozmowy z inna firma.
Za BAH podziękuj rządowi. To oni doprowadzili do gorszej sytuacji finansowej niektórych Polskich klubów w tym 1 ligi.
Nic tu Wisła nie miała do gadania. Oni zatem sporo, najlepsze komedie to były podczas tych przesłuchań gdzie od rana do wieczora siedział delikwent i na każde pytanie odpowiadał nie wiem lub nie pamiętam. Za pieniądze przeznaczone na te tygodniowe bzdety mogli dofinansować Polską piłkę.
|
infantylny argument. Ok Wisła nie miała nic do gadania, ale żeby znaleźć jakiegoś innego sponsora to chyba jednak miała. Trzeba działać a nie przyjmowac rzeczywistość tak jaka jest.
Cytat:
|
Sadze, ze gdyby w klubie byl porzadek i choc cien profesjonalizmu, to 2 lata temu Lewandwoski przeszedlby do nas.
|
I byłyby takie problemy przy transferze jakie ma teraz balon. Z perspektywy czasu chyba lepiej się stało.[/QUOTE]
trąci hipokryzją, zresztą chciał bym żeby Wisła miała takie "problemy"
Co do reszty zgoda bo są to czyste spekulacje natomiast prezentacja warszawskich "gwiazd" to istny kabaret by sprzedać więcej karnetów.